Vybuduj, ukaž a spolupracuj - příběh, jak jsem získal podporu sportovního projektu

11.6.2015
Smart Network

Už nějaký čas se věnuji chytání ve floorballe. Když jsem hledal inspiraci na youtube, jak chytají ostatní, k mému překvapení jsem nenašel žádné pořádné video. Samé sestřihy nejlepších gólů, kliček, nájezdů hráčů a tím to končilo. Založil jsem tedy směle web floorballchallenge.com, abych situaci změnil. Začal jsem se natáčet a dávat videa online, abych ostatní nadchl a taky něco natočili. Investoval jsem pár korun do domény a hodiny času do natáčení a stříhání. A VYPLATILO SE!

Jaké kroky mě vedly k dosažení prvního úspěchu a co je potřeba dělat nyní pro další mety? Know how nasajte kliknutím sem. :-)

Charlie Greenberg

Další články

Smart Network
členové Ptej se, chápej souvislosti a zjisti typ osobnosti Je váš soused logik nebo etik? Kolegyně z práce je spíš extrovertka nebo introvertka? Jenomže, kde vzít jistotu, že osobnost lidí okolo sebe odhadnu správně? Aby se lidé naučili s jistotou typovat, pořádáme typovací workshop socioniky.
Detail článku
Smart Network
členové Viktor Mejzlík & Tomáš Suchomel o "Garantovaném nájmu" od VITOM Group Přinášíme Vám další rozhovor s majiteli a zakladateli VITOM Group, tentokrát na téma jejich unikátní služby Garantovaný nájem.
Detail článku
Smart Network
členové Představení členů: Viktor Mejzlík & Tomáš Suchomel - VITOM Group Představujeme Vám další naše členy, a to zakladatele a majitele firmy VITOM Group - realitní kancelář. A není to je "obyčejná" realitka. Nabízí i mnoho dalších služeb. Přečtěte si více.
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
www.smart-network.cz Smart Network
Facebook
Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Brno, 63800
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb