Zimní radovánky v Rakousku

19.1.2016
Smart Network

Vánoce jsou sice za námi, ale dárků není nikdy dost. Co takhle překvapení v podobě lyžování v nádherném Rakousku? Zní to dobře, že? Připravili jsme pro vás pár tipů na zimní radovánky. Díky našemu MBI Passportu můžete mít zimní dovolenou cenově příznivější a zároveň získáte i další výhody.

 

Ski areál Annaberg

Ski areál Annaberg pohltí svou krásou malé i velké stejnou mírou. Hlavním znakem jsou dokonale upravené sjezdovky všech náročností, horské chaty a lyžařské školy. Čeká na vás 20 kilometrů sjezdovek s 9 lanovkami a vleky, pro děti do 9 let zdarma. Ideální středisko pro lyžaře, kteří hledají rozmanitost a dobrý poměr mezi cenou a výkonem.

Celý areál je vzdálen jen hodinu a půl od Vídně. Kromě pohádkových sjezdovek se můžete také těšit na 2 km dlouhou přírodní sáňkářskou dráhu. Další možností jsou pěší túry či projížďka na běžkách.

 

Semmering

Semmering patří mezi nejbližší a nejdostupnější střediska od České republiky. Zimní radovánky jsou vzdáleny jen 231 km od Brna. K dispozici máte 6 lyžařských sjezdovek uzpůsobených i nočnímu lyžování, které jsou k dispozici každý den. Čekají na vás kvalitně upravené sjezdovky, perfektní technické zázemí s moderním zasněžovacím systémem a také další oblíbené atrakce.

Středisko Semmering je známé díky závodům světového poháru. Na své si tu přijdou rodiny s dětmi i zkušení lyžařští nadšenci a snowboardisté. Semmering se dále pyšní freeridovou arénou, odpočinkovými areály a také 3,5 km dlouhou sáňkařskou dráhou. Zkrátka si můžete zaskotačit ve dne i v noci na modrých, červených i černých sjezdovkách.

 

Ski areál Hochkar

Naším dalším tipem je středisko Hochkar, které leží jen 150 kilometrů od Vídně, kde se tyčí sjezdovky až do výšky 1800 m.n.m. s devíti moderními lanovkami. Nejvíce je zde středně obtížných (červených) sjezdovek. V areálu jsou i osvětlené sjezdovky pro noční lyžování a FunPark. Celková délka sjezdovek činí kolem 19 kilometrů. Vaše skotačení na Hochkaru může začít již v prosinci. Díky umělému zasněžování má Hochkar skvělé sněhové podmínky až do dubna.

Užijte si zimní radovánky s MBI Passportem. Stačí si jen vybrat místo a můžete vyrazit. V následujícím newsletteru nebo na www.mbi.eu naleznete naše další výhody. Nechte se inspirovat.

Vaše MBI

Kateřina Srostlíková

Další články

Smart Network
Člen JAKÉ BYLY VÁNOCE V MYJÓMI Každý z Vás se těší na Vánoce, my bychom Vám chtěli ukázat Vánoce pod taktovkou MYJÓMI.
Detail článku
Smart Network
Člen HLEDÁME SCHOPNÉ KOLEGY PRO MBI STORE V BRNĚ Chcete s námi pracovat v příjemném prostředí, za Vaši práci být dobře odměněni a letět s námi do Karibiku? Přijďte do MBI!
Detail článku
Smart Network
Smart Stručný návod na networking Jste nováčkem ve světě podnikání či byste chtěli získat nové kontakty? Nejefektivnější formou je právě NETWORKING! Přinášíme Vám několik rad a triků, jak z networkingu vytěžit maximum.
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

Smart Network
info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
www.smart-network.cz Smart Network
Facebook
Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb