10. díl "Podnikání pod pokličkou" - Gabriela Mrkvicová, Smart Network

27.10.2017
Smart Network

V úvodním článku jsme Vám představili nový projekt Smart Networku ve spolupráci s fotografem a kameramanem Martinem Kopáčkem. Jedná se o sérii krátkých videí o Vašem podnikání. Nakoukneme pod pokličku a odhalíme úspěchy i úskalí daného oboru.

V 9. dílu jsme Vám představili profesi Privátního konciéře a před kamerou promluvil náš dlouholetý člen Petr Špetlík. Co všechno je ochoten pro Vás zařídit a vyjednat si můžete připomenout ZDE.

 

Gabriela natočila rozhovor sama se sebou :-)

Divíte se jak a proč? 
 
Protože tento projekt vždy moderovala hlavní tvář klubu Gabriela Mrkvicová, tak i rozhovor o podnikatelském klubu natočila v roli moderátorky i hosta :-) . Nebylo to snadné a Martin Kopáček se u toho také zapotil, ale je to na světě a jsme o zkušenost bohatší.  Představila Smart Network,  zavzpomínala na první krůčky, vyjmenovala největší výhody pro členy i hosty ve srovnání s ostatními podobnými koncepty a představila největší novinku pro budoucnost - možnost franšízy!
 
V rozhovoru najdete také odpovědi na otázky co je tajná skupiny SMART ČLENOVÉ a k čemu slouží, v čem je kouzlo NETWORKINGU, co se nám podařilo změnit od prosince 2016 a mnoho dalšího... (a to Gábi ani všechny výhody nezmínila – např. mobilní aplikaci a možnost PR článků pro každého člena).

 

Pokud se Vám video líbí, budeme vděční za sdílení či komentáře na YouTube. Pomůže nám to v šíření této myšlenky, ať si pomáháme a sdílíme kontakty i zkušenosti ještě s větší skupinou i napříč ČR...
 
 
"POMÁHÁME PODNIKATELŮM NAJÍT CO POTŘEBUJÍ I TO, O ČEM JEŠTĚ NEVÍ, ŽE POTŘEBUJÍ. DOPORUČUJEME NA ZÁKLADĚ VLASTNÍ ZKUŠENOSTI."
 
 

 

I vy můžete mít svoje propagační video...

Slova nedokážou správně zachytit celý rozhovor, atmosféru i tajemství, která nám byla odhalena v tomto videu.

Pokud i Vy máte zájem o video, kontaktujte asistentku Kateřinu Jančíkovou na mailové adrese asistentka@smart-network.cz a v kopii zašlete poptávku také na info@smart-network.cz

 

 

Ing. Kateřina Jančíková

Další články

Smart Network
Smart Představujememoderátorku business akcí v Brně: Nika Lárová Středeční business rána nyní nově povede usměvavá a energická Nika Lárová. Zajímá vás, jaké je její osobní motto, které akce Smart Networku ráda navštěvuje a jaký trik používá, aby byla svěží a dobře naladěná? Pak čtěte dále!
Detail článku
Smart Network
Smart Partner vánočního NETWORKINGU 2015: Petra Sedláková Představujeme vám partnera našeho vánočního NETWORKINGU 2015 Petru Sedlákovou. V jaké oblasti podniká a čím vám může být nápomocná? Přečtěte si náš článek a dozvíte se všechny tyto i mnohé další informace!
Detail článku
Smart Network
Člen Představení člena: Martin Luňák - Sales mentor Martin Luňák se představuje jako Sales Mentor. Má bohaté zkušenosti se školením v oblasti obchodu a v rozhovoru mimo jiné prozrazuje, co je základem každého obchodu...
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

Smart NetworkKONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
Informace o používání cookies Smart Network
Spisová značka: C 81849, vedená u Krajského soudu v Brně Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Sídlo: Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Úhrada vstupného na akce: CZK: 2700633772/2010 EURO: 2701690402/2010
Smart Network Kancelář: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace