10. díl "Podnikání pod pokličkou" - Gabriela Mrkvicová, Smart Network

27.10.2017
Smart Network

V úvodním článku jsme Vám představili nový projekt Smart Networku ve spolupráci s fotografem a kameramanem Martinem Kopáčkem. Jedná se o sérii krátkých videí o Vašem podnikání. Nakoukneme pod pokličku a odhalíme úspěchy i úskalí daného oboru.

V 9. dílu jsme Vám představili profesi Privátního konciéře a před kamerou promluvil náš dlouholetý člen Petr Špetlík. Co všechno je ochoten pro Vás zařídit a vyjednat si můžete připomenout ZDE.

 

Gabriela natočila rozhovor sama se sebou :-)

Divíte se jak a proč? 
 
Protože tento projekt vždy moderovala hlavní tvář klubu Gabriela Mrkvicová, tak i rozhovor o podnikatelském klubu natočila v roli moderátorky i hosta :-) . Nebylo to snadné a Martin Kopáček se u toho také zapotil, ale je to na světě a jsme o zkušenost bohatší.  Představila Smart Network,  zavzpomínala na první krůčky, vyjmenovala největší výhody pro členy i hosty ve srovnání s ostatními podobnými koncepty a představila největší novinku pro budoucnost - možnost franšízy!
 
V rozhovoru najdete také odpovědi na otázky co je tajná skupiny SMART ČLENOVÉ a k čemu slouží, v čem je kouzlo NETWORKINGU, co se nám podařilo změnit od prosince 2016 a mnoho dalšího... (a to Gábi ani všechny výhody nezmínila – např. mobilní aplikaci a možnost PR článků pro každého člena).

 

Pokud se Vám video líbí, budeme vděční za sdílení či komentáře na YouTube. Pomůže nám to v šíření této myšlenky, ať si pomáháme a sdílíme kontakty i zkušenosti ještě s větší skupinou i napříč ČR...
 
 
"POMÁHÁME PODNIKATELŮM NAJÍT CO POTŘEBUJÍ I TO, O ČEM JEŠTĚ NEVÍ, ŽE POTŘEBUJÍ. DOPORUČUJEME NA ZÁKLADĚ VLASTNÍ ZKUŠENOSTI."
 
 

 

I vy můžete mít svoje propagační video...

Slova nedokážou správně zachytit celý rozhovor, atmosféru i tajemství, která nám byla odhalena v tomto videu.

Pokud i Vy máte zájem o video, kontaktujte asistentku Kateřinu Jančíkovou na mailové adrese asistentka@smart-network.cz a v kopii zašlete poptávku také na info@smart-network.cz

 

 

Ing. Kateřina Jančíková

Další články

Smart Network
Člen Pronájem 3D log – jak jednoduché! Že by se 3D loga a nápisy daly pronajmout? Ano, je tomu opravdu tak! Čtěte více...
Detail článku
Smart Network
Člen Představení člena: Ing. Michal Kučera z MYJÓMI družstvo invalidů Dnes Vám rádi představíme našeho dlouholetého člena a posilu interního týmu našeho klubu. Se svým kolegou založili MYJÓMI družstvo invalidů. Jaké byly jeho profesní kroky a co nám na sebe Michal prozradil?
Detail článku
Smart Network
Člen Ideální dovolená? Dovolená na druhou! Nebaví vás jen odpočívat u pláže a rádi byste se na dovolené dozvěděli i něco nového?
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace