13. díl "Podnikání pod pokličkou" - MUDr. Renata Filipová - AtlasPROfilax®

18.12.2017
Smart Network

úvodním článku jsme Vám představili nový projekt Smart Networku ve spolupráci s fotografem a kameramanem Martinem Kopáčkem. Jedná se o sérii krátkých videí o Vašem podnikání. Nakoukneme pod pokličku a odhalíme úspěchy i úskalí daného oboru.

Ve 12. dílů před kamerou promluvila naše členka Ing. Michaela Drábková, Ph.D. - kouč pro komunikace se psy. Pomáhá lidem pochopit podstatu vztahu se psy a tím zlepšit jejich vzájemné porozumění. Ve videu na sebe prozrazuje, že je překladatelkou psí řeči, a to jak směrem od člověka k psovi, tak naopak. Připomeňte si tento díl kliknutím ZDE.

 

Metoda AtlasPROfilax®

Metoda AtlasPROfilax® je speciální technika ke korekci pozice prvního krčního obratle, atlasu. Spočívá v jemné tlakově-vibrační masáži na šíjových svalech za pomoci přístroje. Zákrok je krátký, provádí se vsedě, neobsahuje žádné manipulace či „škubání“, je bezpečný a stačí provést jednou.

Vychýlení atlasu je vrozené, postihuje prakticky celou populaci a stojí za mnoha fyzickými i psychickými potížemi, od skoliózy po špatné držení těla, bolesti hlavy, bolesti šíje a zad, výhřezy plotének, bolesti kloubů, závratě, hučení v uších či špatný spánek, úzkosti apod.

 

Tato metoda byla vyvinuta ve Švýcarsku a paní Filipová strávila několik let získáváním zkušeností přímo pod vedením René-Claudius Schümperli, jež tuto metodu vyvinul. V České a Slovenské republice je paní Filipová výhradní lékařkou, která má oprávnění tento zákrok provádět.

Pokud tedy trpíte různými bolestmi hlavy, zad či kloubů, pak si pusťte toto 15minutové video a rozšiřte si svoje obzory, jak je možné s bolestí a s problémy zatočit.

 

Zaujalo Vás toto video? Pak jej sdílejte a komentujte na YouTube.Pomůžete nám tak s naším cílem - pomáhat si, sdílet poznatky, zkušenosti a především kontakty.

 

I vy můžete mít svoje propagační video...

Slova nedokážou správně zachytit celý rozhovor, atmosféru i tajemství, která nám byla odhalena v tomto videu.

Pokud i Vy máte zájem o video, kontaktujte asistentku Kateřinu Jančíkovou na mailové adrese asistentka@smart-network.cz a v kopii zašlete poptávku také na info@smart-network.cz

Podrobné informace o tomto projektu, průběhu natáčení, informace o cenách i frekvenci natáčení naleznete na následujícím odkazu.

Ing. Kateřina Jančíková

Další články

Smart Network
Člen Zrealizuji i vaše sny! Privátní konciéř je osoba, která vám pomůže zrealizovat dlouhodobé projekty i cíle, ale také vám ulehčí od každodenních starostí. Kde se vzal pojem konciéř a jaké služby konkrétně poskytuje?
Detail článku
Smart Network
Smart Letní čtvrtletník roku 2017 aneb máme svoji aplikaci! Během posledních měsíců jsme opět zažili rozvoj. Máme několik novinek a chceme se o ně s Vámi podělit. Díky naší nové aplikaci jsme zase o něco více SMART!
Detail článku
Smart Network
Smart FOTOREPORT + VIDEOZÁZNAM Z 1. NETWORKINGOVÉHO PÁRTYPLESU SMART NETWORK Aneb šedesátá léta nikdy nezestárnou.
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

Smart Network
info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
www.smart-network.cz Smart Network
Facebook
Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb