Zimní čtvrtletník roku 2017 aneb náš klub roste!

13.1.2018
Smart Network

Věrní příznivci našeho klubu,

pojďte si společně s námi projít poslední měsíce roku 2017 a připomenout si ty nejdůležitější okamžiky a události, které se v klubu odehrály.

Dovolte nám nejdříve připomenout podzimní čtvrtletník roku 2017. V něm jsme Vám představili nové členy a nesmíme zapomenout ani na ty, kteří své členství prodloužili, a kterých si také velmi vážíme.

Ve čtvrtletníku se také dozvíte, jak náš klub oslavil již 4. narozeniny, jak jsme si oslavu užili, jaká překvapení čekala na účastníky a připomnout si můžete i fotky z této akce.

 

Přivítejme společně naše nové členy

V Brně se do našich řad přidali:

Ing. Michal Dražil a Bc. Michal Brim; Ing. Jakub Křehla a Mgr. Michaela Bočová z firmy PEGAS REAL & DEVELOPMENT, s.r.o.; Jana Grossmanová ze spolku Tevua pro rozvoj na všech profesních úrovních; Ing. Adéla Lánová MA.; Lukáš Nerud a Nicolas Ullmann a Zdeněk Chlubna za projekt Hecn! se - projekt na motivaci dětí a mládeže; Sy Nam Nguyen z World venturesIng. Aleš Koníček; Tomáš Kondr z firmy Sidario; Tomáš Píč z firmy Irvekon systems, s.r.o. 

 

Mezi pražskými členy jsme nově přivítali:

Františka Školníka z firmy Onlinesales.cz, Tomáše Lénárda - režiséra a kameramana z 2dstudia; a Petra Šafru - profesionální a týmový kouč, který také posílil moderátorský tým pro akce v Praze.

 

Na Vysočině se novými členy stali:

Martin Dobrovolný - fotograf; Michal Ustohal; Mgr. Jitka Švaříčková, Martin Szablatura a Michal Kolařík ze Silvertown provozující City.cz

 

Je pro nás také velkým potěšením, že nám zůstávají členové věrní a (mnohdy již poněkolikáté) své členství v klubu obnovili! Děkujeme za naši spolupráci a těšíme se na tu budoucí :-)

Mgr. Martin Kolenička a Radek Koptík z firmy HCA Brno; Viktor Mejzlík a Tomáš Suchomel z VITOM Group; Vladimír Mert a Libuše Řezáčová z Wellness penzionu Medličky, René Müller z Human memory; Mgr. Jakub Žáček a Mgr. Jakub Carda ze Společně o.p.s; Mgr. Markéta Heroutová a Mariana Melcherová ze Slezské diakonie pro úsek Brno; Jiří Ozdobinski a Ondřej Vlk z MadMenMedia; Mgr. et Mgr. Petr Pacher, Ph.D., MBA a Alena Drábková z University of Applied Management; Jiří Blabla.

 

Podzim našlapný výjimečnými akcemi 26384a6f75a5.png

V září náš klub oslavil 4. narozeniny a přehled naší narozeninové párty jsme Vám přinesli již v podzimním čtvrtletníku. Pro připomenutí klikněte ZDE.

 

V říjnu se konal první MasterMinding pod hlavičkou Podnikatelského klubu Smart Network. Svůj projekt představil Ing. Jan Vybíhal - personální server na talenty pod hlavičkou společnosti ABC ADVERTISING s.r.o. Pro prezentujícího má toto setkání obrovskou sílu, neboť:

  • si rozšíří obzory a získá znalosti i z jiných oborů
  • zažije obrovskou sílu synergie oponentů
  • neupadne do "slepoty", kdy některé překážky již nemusí vidět.

 

V listopadu se Ing. Gabriela Mrkvicová zúčastnila přednášky na Fakultě regionálního rozvoje a mezinárodních studií, Mendelovy univerzity v Brně. Hlavním cílem přednášky bylo představit koncept moderního a kreativního podnikání v zastoupení Podnikatelského klubu Smart Network, propojení teoretického výkladu s poznatky z praxe a otevření diskuze. Za tuto možnost vděčíme naší člence Ing. Veronice Svatošové, Ph.D.

 

Prosinec se nesl již v adventním čase a podnikatelé si díky našim akcím vyzkoušeli netradiční networking například ve wellness či při zdobení cupcake. Již podruhé jsme pro naše členy z Vysočiny i dalších koutů ČR uspořádali business oběd s 3hodinovým wellness odpočinkem ve Wellness penzionu Medličky. Za tuto možnost velmi děkujeme našim členům Vladimíru Mertovi a Libuši Řezáčové. Fotky z této akce si můžete připomenout zde.

c690f10d2ea0.jpg  6bc6a30731b9.jpg

Těsně před vánočními svátky se někteří členové setkali neformálně na Vánoční ochutnávce členů, kde vyzkoušeli produkty ostatních členů a naučili se třeba zdobit cupcake. Toto setkání mělo velký úspěch a těšíme se již na další netradiční setkání :-) Fotky z této akce si můžete připomenout zde.

 

Novinka pro rok 2018 - otevřeli jsme Olomouc

Naši největší novinku jsme si schovali na konec :-) V prosinci jsme otevřeli Olomouc. Podnikatelé Olomouckého kraje se mohou účastnit našich business akcí, které vede majitelka klubu Ing. Gabriela Mrkvicová. Chcete se stát franšízantem? Pak neváhejte a kontaktujte Gabrielu na tel.: 775 649 843‬.

Již 9. ledna se konalo první business ráno a všichni účastníci byli nadšení. Věříme, že i Vy navštívíte naši akci v Olomouci a budete rozšiřovat síť svých kontaktů!

   951a776f49e4.jpg

Děkujeme za Vaši věrnost v roce 2017 a se všemi se budeme těšit na další setkání, networking a společné projekty, které se nám podaří vytvořit. Sledujte náš Facebook i YouTube kanál a dozvíte se o všech novinkách jako první!

 

STAŇTE SE I VY SOUČÁSTÍ NAŠEHO KLUBU A VYBERTE SI TARIFY, KTERÝ VÁM SEDNE NA MÍRU. Náplň našich tarifů, ceny a další podrobnosti získáte kliknutím ZDE. 

 

Za celý tým Smart Networku Ing. Gabriela Mrkvicová

 

Ing. Kateřina Jančíková

Další články

Smart Network
Smart SMART TALK inspirace: "Jak se přihlásit na networkingovou akci Smart Network?" V rámci série dílů inspirace se Gabriela zaměřuje na networking a mýty, které s ním jsou spjaté. V tomto 42. díle se Gabriela zaměřuje na téma: "Jak se přihlásit na networkingovou akci Smart Network?"
Detail článku
Smart Network
Smart SMART TALK rozhovor s Kamilem Jenešem Hostem dalšího dílu podcastu SMART TALK s Gabrielou je Kamil Jeneš, majitel stavební firmy ZEDNICTVÍ JENEŠ, s.r.o.
Detail článku
Smart Network
Člen Představení člena: Stanislav Kachlík a společnost ITIS Partner s.r.o. Seznamte se blíže s firmou ITIS partner a jejím majitelem Stanislavem Kachlíkem.
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
Informace o používání cookies Smart Network
Spisová značka: C 81849, vedená u Krajského soudu v Brně Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Sídlo: Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Kancelář: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (2. patro)
Smart Network Úhrada vstupného na akce:
CZK: 2700633772/2010
fb tncz linked in google fb warengo google spotify apple podcasts

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace