17. díl "Podnikání pod pokličkou" - Jiří Gabrhelík - Kilion s. r. o.

13.5.2018
Smart Network

V 17. díle "Podnikání pod pokličkou" nám představil Jiří Gabrhelík, majitel marketingové a veletržní agentury, svoji firmu Killion s. r. o. a jeho kolega Stanislav Valehrach projekty Reklamninapoje.cz, 3Dlogodesign.cz a Printlife.cz. 

Proč a s čím se klienti obrací na Kilion s.r.o.?

Jednou z činností je vypracování ročního marketingového plánu, kde se Kilion s.r.o. dopodrobna obeznámí s klienty. To má za výsledek spolupráci na míru a dle reálných možností klienta.

Kilion s.r.o. Vám nabízí i krátkodobé využití služeb. Díky vlastním výrobním technologiím jsou klienty i osoby, které nepodnikají. V nabídce služeb naleznete reklamní předměty, katalogy, 3D logo i kompletní organizování veletrhů, jak vizuální návrh, tak i realizaci.

Firma vlastní i tiskárny a spolupracuje s tiskařskými firmami. 

Z jakého důvodu si vybrat právě tuto společnost? 

Kilion s.r.o. je velice upřímná a důvěryhodná společnost, která se snaží pro oboustraně výhodnou spolupráci, která je uskutečnitelná. Firma působí na trhu už 13 let. 

Zároveň je působení Kilion s.r.o. po celém světě a své zboží samozřejmě zasílá.

Jaké jsou plány do budoucna? 

Jedním z aktuálních cílů je spuštění služby PrintLife, což je možnost tištění předmětů, vizitek a letáků přes internet. Na základě Vašich materiálů nebo materiálů vytvořených právě Printlife.cz. Firma je schopna vytvořit předměty do 24 hodin, s tím že v Brně a okolí je možnost expresního dodání.

Druhým projektem je 3D logodesign. Ten Vám nabízí tištění Vašeho loga na různé druhy materiálů včetně dřeva, polystyrenu, nerezu i plastů. Zároveň 3D logo design zahrnuje i aplikaci již vytištěného loga, případně nápisu na místo Vámi zvolené.

Zaujalo Vás toto video? Pak jej sdílejte a komentujte na YouTube. Pomůžete nám tak s naším cílem - pomáhat si, sdílet poznatky, zkušenosti a především kontakty.

 

I vy můžete mít svoje propagační video...

Slova nedokážou správně zachytit celý rozhovor, atmosféru i tajemství, která nám byla odhalena v tomto videu.

Pokud i Vy máte zájem o video, kontaktujte asistentku Michaelu Dočekalovou na mailové adrese asistentka@smart-network.cz a v kopii zašlete poptávku také na info@smart-network.cz

Podrobné informace o tomto projektu, průběhu natáčení, informace o cenách i frekvenci natáčení naleznete v následujícím odkazu. 

 

 

 

Marek Dostál

Další články

Smart Network
Smart ROZHOVOR s Janou Sedlmajerovou - herečkou, výtvarnicí a autorkou knihy "Detektivka mého života" Přečtěte si rozhovor s herečkou, výtvarnicí a spisovatelkou Janou Sedlmajerovou.
Detail článku
Smart Network
Smart Závěrečný čtvrtletník, aneb shrnutí roku 2015 Rok 2015 se pomalu blíží ke svému konci a my bychom vám rádi představili novinky, které pro vás připravujeme pro rok 2016. Nechte se provést malou ochutnávkou novinek ve Smart Networku.
Detail článku
Smart Network
Člen Kreativitou proti stresu Bolesti hlavy, vnitřní úzkost, poruchy trávení, nespavost, podráženost a další symptomy jsou projevem dlouhodobého stresu.
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

Smart Network
info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
www.smart-network.cz Smart Network
Facebook
Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb