Moderátorka na 2. socionickém setkání

16.6.2016
Smart Network

Co je Socionika?

Socionika je věda zabývající se rozdílnostmi ve vnímání světa lidmi. Každého člověka lze zařadit do jednoho z 16 socionických typů, a to dle jeho vnímání okolí. 

Každý den se setkáváme s mnoha lidmi. Jsme rozdílné povahy, a proto mezi námi vznikají různé reakce. Orientovat se v druhých lidech se stává stále důležitější.

Socionika pomáhá zlepšovat mezilidské vztahy, rozvíjet talent dětí a dospělých a toleranci k ostatním. Socionika se také uplatňuje při realizaci v práci a v utváření týmu a kolektivu.

 

Co dalšího Socionika přináší?

Socionika pořádá celkem 4 úrovně svých workshopů. Od stručného vhledu do této problematiky v rámci workshopu Základy sebepoznání, přes podrobnější workshopy Architektura uvnitř nás, Socion, Mezitypové vztahy, worshop Intuice až po samotné typování cizích lidí v praxi v rámci Typovacího workshopu.

Každý milovník Socioniky má tedy možnost těmito úrovněmi procházet a hlouběji pronikat do jejích tajů. A co když se na jednom místě sejde až 50 nadšenců, kteří slyší na oslovení Don Quijote, Gabain, Maxim, Hugo, Dumas, Hamlet, Jesenin, London, Balzak, Dostojevskij, Draiser, Žukov, Stierlitz, Robespierre, Huxley a Napoleon?

Pak tato akce opravdu stojí za to! Nutnou podmínkou účasti je pouze proškolení v rámci Základy sebepoznání a znalost svého socionického typu!

 

2. socionické setkání v Brně

Setkání se konalo 20. 5. 2016 v prostorách restaurace a sálu Mitrovski. Na programu setkání byla nejdříve prezentace hlavních školitelů Martina Másilka a Filipa Vítka. 

Prezentace v sobě zahrnovala jak vzdělávací část, tak také představení novinek ze světa Socioniky.  Účastníci setkání se zabývali také mezitypovými vztahy. 

V neformální části akce si všichni užili  hru mezitypových vztahů, další socionická divadla i volnou zábavu. I tentokrát byly připraveny tématické koutky v prostorách restaurace. 

 

Jaká byla role moderátorky a networkerky?

Této role se ujala, s nadšením pro ni typickým, slečna Gabriela Mrkvicová, kterou mnozí znáte z podnikatelského klubu Smart Network.  

Networkerkou byla nejen na samotné akci, ale již před ní. Pomohla s přípravami, poskytla ověřené kontakty na obchodní partnery a srdečně prožívala celé přípravy. Na samotné akci vynikala jako přirozená moderátorka.

Pro ty z vás, kdo Socionice rozumíte, vám prozradíme, že je typ Hugo :-)

 

Reference od pořadatele Martina Másilka

" Díky moc za uskutečnění akce. Gabča nám zase udělala perfektní atmosféru a vše perfektně moderovala. Byla sranda a velmi pomohla s organizací. Gabčo - díky moc." Martin Másilko, hlavní lektor Socioniky v České republice.

 

Ve fotogalerii pod článkem naleznete výběr jen několika málo fotografií z tohoto setkání. Pokud máte zájem, obsáhlejší album naleznete na facebookovém profilu Socioniky.

 

Pokud i vy chcete vyzkoušet služby networkerky na vaší akci, pak neváhejte, a kontaktujte slečnu Mrkvicovou:

tel.: 775 649 843
mail: mrkvicova@smart-network.cz

Kateřina Jančíková - redaktorka

Další články

Smart Network
Člen Čištění interiérů - proč demontovat sedačky z auta? Vaše auto, Váš prostor a Vaše zdraví? Máte čisté svědomí vozit sebe i rodinu ve špinavém autě?
Detail článku
Smart Network
Smart Návštěvnost webu smart-network.cz roste! Náš web jsme poprvé spustili v lednu 2015. Od té doby se událo mnoho novinek. Přečtěte si článek a zjistěte více!
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

Smart Network
info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
www.smart-network.cz Smart Network
Facebook
Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb