Moderátorka na 2. socionickém setkání

16.6.2016
Smart Network

Co je Socionika?

Socionika je věda zabývající se rozdílnostmi ve vnímání světa lidmi. Každého člověka lze zařadit do jednoho z 16 socionických typů, a to dle jeho vnímání okolí. 

Každý den se setkáváme s mnoha lidmi. Jsme rozdílné povahy, a proto mezi námi vznikají různé reakce. Orientovat se v druhých lidech se stává stále důležitější.

Socionika pomáhá zlepšovat mezilidské vztahy, rozvíjet talent dětí a dospělých a toleranci k ostatním. Socionika se také uplatňuje při realizaci v práci a v utváření týmu a kolektivu.

 

Co dalšího Socionika přináší?

Socionika pořádá celkem 4 úrovně svých workshopů. Od stručného vhledu do této problematiky v rámci workshopu Základy sebepoznání, přes podrobnější workshopy Architektura uvnitř nás, Socion, Mezitypové vztahy, worshop Intuice až po samotné typování cizích lidí v praxi v rámci Typovacího workshopu.

Každý milovník Socioniky má tedy možnost těmito úrovněmi procházet a hlouběji pronikat do jejích tajů. A co když se na jednom místě sejde až 50 nadšenců, kteří slyší na oslovení Don Quijote, Gabain, Maxim, Hugo, Dumas, Hamlet, Jesenin, London, Balzak, Dostojevskij, Draiser, Žukov, Stierlitz, Robespierre, Huxley a Napoleon?

Pak tato akce opravdu stojí za to! Nutnou podmínkou účasti je pouze proškolení v rámci Základy sebepoznání a znalost svého socionického typu!

 

2. socionické setkání v Brně

Setkání se konalo 20. 5. 2016 v prostorách restaurace a sálu Mitrovski. Na programu setkání byla nejdříve prezentace hlavních školitelů Martina Másilka a Filipa Vítka. 

Prezentace v sobě zahrnovala jak vzdělávací část, tak také představení novinek ze světa Socioniky.  Účastníci setkání se zabývali také mezitypovými vztahy. 

V neformální části akce si všichni užili  hru mezitypových vztahů, další socionická divadla i volnou zábavu. I tentokrát byly připraveny tématické koutky v prostorách restaurace. 

 

Jaká byla role moderátorky a networkerky?

Této role se ujala, s nadšením pro ni typickým, slečna Gabriela Mrkvicová, kterou mnozí znáte z podnikatelského klubu Smart Network.  

Networkerkou byla nejen na samotné akci, ale již před ní. Pomohla s přípravami, poskytla ověřené kontakty na obchodní partnery a srdečně prožívala celé přípravy. Na samotné akci vynikala jako přirozená moderátorka.

Pro ty z vás, kdo Socionice rozumíte, vám prozradíme, že je typ Hugo :-)

 

Reference od pořadatele Martina Másilka

" Díky moc za uskutečnění akce. Gabča nám zase udělala perfektní atmosféru a vše perfektně moderovala. Byla sranda a velmi pomohla s organizací. Gabčo - díky moc." Martin Másilko, hlavní lektor Socioniky v České republice.

 

Ve fotogalerii pod článkem naleznete výběr jen několika málo fotografií z tohoto setkání. Pokud máte zájem, obsáhlejší album naleznete na facebookovém profilu Socioniky.

 

Pokud i vy chcete vyzkoušet služby networkerky na vaší akci, pak neváhejte, a kontaktujte slečnu Mrkvicovou:

tel.: 775 649 843
mail: mrkvicova@smart-network.cz

Kateřina Jančíková - redaktorka

Další články

Smart Network
Člen Představení členky: Eva Kavková - Food of Love Club Restaurant Představujeme Vám naši členku z Prahy - Evu Kavkovou. Je majitelkou veganské a raw restaurace Food of Love. Zjistěte více v článku!
Detail článku
Smart Network
Člen Vaření s dětmi je zábava! A nejen to! Máme pro Vás hned několik důvodů, proč stojí za to podpořit probouzejícího kulinářského génia Vašich dětí.
Detail článku
Smart Network
Člen Úraz a jeho trvalé následky - hrozba rodinného rozpočtu Úraz a jeho trvalé následky mohou zruinovat rodinný rozpočet. Posláním pojištění trvalých následků úrazu je zajištění před negativními dopady úrazu. Zjistěte si víc o součásti Vašeho pojištění.
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace