Moderátorka na akci Kovolitu

13.9.2016
Smart Network

V sobotu 10. 9. 2016 pořádala firma Kovolit u příležitosti 95. výročí firmy Den otevřených dveří. Akce se zúčastnili jak stávající zaměstnanci se svými rodinami, tak i bývalí zaměstnanci. Příchozých hostů bylo celkem 600.

Akce to byla opravdu veliká a slavnostní a při její organizaci se spojily Gabriela Mrkvicová a Petra Marečková (zástupkyně firmy Kovolit).

 

Všem byly zpřístupněny prostory firmy

Ihned při příchodu dostali všichni návštěvníci této akce welcome drink (martiny s tonicem, ledem a limetkou či pomerančem) a základní informace o firmě včetně soutěžního dotazníku. Každý z účastníků si mohl projít prostory této firmy zabývající se zpracováním hliníku, jeho sléváním a obráběním pro nejrůznější odběratele, především pro automobilový průmysl.

Kdo pečlivě na prohlídce poslouchal, dozvěděl se také všechny správné odpovědi do dotazníku. Ty se správnými odpověďmi byly slosovatelné a výherci si odnesli krásné dárky v podobě reklamních materiálů firmy Kovolit.

 

Plno zábavy a bohatého občerstvení

V průběhu celého dne bylo pro účastníky připraveno plno zábavy. Děti se mohly vyřádit v dětském koutku a namalovat si i svoje originální tričko. Odborná porota následně vybrala 6 výherních triček a jejich malí šikovní tvůrci dostali krásné ceny.

Malé i velké návštěvníky jistě zaujalo také vystoupení pana Matěje Kodeše, který ukázal svoji bublinovou show. Následoval workshop, kde se mohly děti naučit vytvořit velké bubliny.

V prostorách akce chodili i dva mikromágové, kteří ukazovali karetní kouzla :-)

Pro všechny účastníky bylo připraveno bohaté rautové občerstvení, které zahrnovalo nejrůznější masové, sýrové, sladké i slané pochoutky. Jídlo i veškeré nealkoholické pití bylo pro účastníky zcela zdarma.

 

Ve 13 h pronesl slavnostní projev ředitel společnosti pan Eduard Mareček. Ihned poté byl nakrojen narozeninový dort, který na oslavě 95. let nemohl chybět :-) Dort vážil celých 100 kg!

 

S čím pomáhala networkerka?

Gabriela Mrkvicová se před samotnou akcí ujala role spoluorganizátorky. Vymýšlela program a hlavně poskytla doporučení na ověřené a spolehlivé partnery.

Na akci se díky Gabriele podíleli:

  • Martin Kopáček - fotograf, který po celou dobu neúnavně fotil
  • Jiří Kokeš - kameraman, pro Kovolit natáčel profesionální video
  • Jiří Filip - moderátor, který společně s Gabrielou vytvořili sladěné moderátorské duo
  • Matěj Kodeš - rekordman ve vytváření obrovských bublin
  • mikromágové - Lubos Matula a Ladislav Drugo
  • Niki Lárová - dětská animátorka, která vytvořila pro děti dětský koutek. Plno zábavy, malování triček, ale také hodinové taneční vystoupení s dětmi
  • hostesky - milé a usměvavé slečny pomáhající s vítáním všech hostů. K této spolupráci byla oslovena Martina Putnová, majitelka firmy E&P 4you.

 

Reference organizátorky Petry Marečkové

"Dne 10.9.2016 nám moderovala Gabriela Mrkvicová Ostavy 95. let od založení Kovolitu. Musím říci se toho zhostila na 1. Její výkon byl perfektní. S lehkostí reagovala na drobné změny v programu. Navíc pomohla s organizováním celé akce. Nezbývá mi ji jen doporučit:):) Dobrá práce Gábi:)"

 

Ve fotogalerii pod článkem naleznete fotky z oslav a celé akce

Kateřina Jančíková - redaktorka

Další články

Smart Network
Člen Chcete, aby se o Vás vědělo? Pořádáte zajímavou akci a chcete, aby se o ní vědělo? Už zítra se může objevit na CentrumBrna.cz.
Detail článku
Smart Network
Smart Workshop "Řekni do minuty vše!" Gabriely Mrkvicové Chcete zefektivnit svoje představení v jedné minutě na business akcích? Chcete zlepšit i svoji ústní sebeprezentaci na obchodních schůzkách? Pak si nechte poradit!
Detail článku
Smart Network
Smart Dress code pro akce klubu Smart Network Dres code. Dvě slova, která se objevují téměř na každé pozvánce a lámeme si nad nimi hlavu. Co je vhodné si obléci? Proč je tak důležité, jak vypadáme? A nebude mnou zvolené oblečení příliš vybočovat?
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

Smart Network
info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
www.smart-network.cz Smart Network
Facebook
Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb