Nebojte se psát: Vaše články čtenáře zajímají

30.3.2015
Smart Network

Články na webu zdaleka nečtou jen členové klubu

Nový webový portál SMART NETWORK Vám poskytuje jedinečnou možnost, jak prezentovat sebe a své podnikání široké veřejnosti. Mysleli jste, že psát články je ztráta času, protože web využívají pouze členové Smart Network? Statistiky hovoří o opaku.

Čtenáři mají o Vaše články zájem a věřte, že jich není málo. Jen v březnu web SMART NETWORK navštívilo 2 272 uživatelů. To je tedy přes dva tisíce Vašich potenciálních zákazníků. Více než 40 procent návštěvníků se pak na stránky vrací pravidelně. 

Vysvětlete, proč jste dobří ve svém oboru

Nebyla by škoda nevyužít šance představit se tak velkému publiku? Seznamte čtenáře s tím, co děláte. Vysvětlete jim, proč právě Vy jste ve svém oboru dobří a proč by zrovna Vašich služeb měli využívat.

Máte nové výrobky, otevíráte novou prodejnu nebo pořádáte zajímavý workshop? Napište o tom na Smart Network a komunikujte s potenciálními zákazníky. Děkují Vám zástupy spokojených klientů? Udělejte s některým z nich krátký rozhovor o Vašich službách. 

Nebojte se psát

Nemusíte být zrovna Hemingway, abyste čtenáře zaujali. Nemusíte psát dlouhé romány. Naopak pište kratší, srozumitelné články a raději je pište častěji. Pokud jedním článkem čtenáře zaujmete, rád se vrátí znovu. Dosah Vašich článků také zvětšíte dalším sdílením. Máte vlastní webové stránky nebo Facebook? Sdílejte odkazy na Vaše texty i tam. Napište, čím jste jedineční. Čtenáře to zajímá. 

Adéla Hájková - redakce

Další články

Smart Network
Smart Letní čtvrtletník roku 2017 aneb máme svoji aplikaci! Během posledních měsíců jsme opět zažili rozvoj. Máme několik novinek a chceme se o ně s Vámi podělit. Díky naší nové aplikaci jsme zase o něco více SMART!
Detail článku
Smart Network
Smart Moderátorka na 1. socionickém setkání 26.11.2015 proběhlo historicky 1.socionické setkání.... Jak akce proběhla a co bylo úkolem networkerky a moderátorky Gabriely Mrkvicové? Více čtěte v článku!
Detail článku
Smart Network
Člen Konference: Cesta vzhůru s Životem (Moderní Ženy) a křest nové knihy Je tu jaro, čas nových začátků a inspirace :) Těší se na vás zkušení lektoři v oblasti osobního rozvoje.
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
Informace o používání cookies Smart Network
Spisová značka: C 81849, vedená u Krajského soudu v Brně Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Sídlo: Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Kancelář: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Smart Network Úhrada vstupného na akce:
CZK: 2700633772/2010
EURO: 2701690402/2010
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace