Nebojte se psát: Vaše články čtenáře zajímají

30.3.2015
Smart Network

Články na webu zdaleka nečtou jen členové klubu

Nový webový portál SMART NETWORK Vám poskytuje jedinečnou možnost, jak prezentovat sebe a své podnikání široké veřejnosti. Mysleli jste, že psát články je ztráta času, protože web využívají pouze členové Smart Network? Statistiky hovoří o opaku.

Čtenáři mají o Vaše články zájem a věřte, že jich není málo. Jen v březnu web SMART NETWORK navštívilo 2 272 uživatelů. To je tedy přes dva tisíce Vašich potenciálních zákazníků. Více než 40 procent návštěvníků se pak na stránky vrací pravidelně. 

Vysvětlete, proč jste dobří ve svém oboru

Nebyla by škoda nevyužít šance představit se tak velkému publiku? Seznamte čtenáře s tím, co děláte. Vysvětlete jim, proč právě Vy jste ve svém oboru dobří a proč by zrovna Vašich služeb měli využívat.

Máte nové výrobky, otevíráte novou prodejnu nebo pořádáte zajímavý workshop? Napište o tom na Smart Network a komunikujte s potenciálními zákazníky. Děkují Vám zástupy spokojených klientů? Udělejte s některým z nich krátký rozhovor o Vašich službách. 

Nebojte se psát

Nemusíte být zrovna Hemingway, abyste čtenáře zaujali. Nemusíte psát dlouhé romány. Naopak pište kratší, srozumitelné články a raději je pište častěji. Pokud jedním článkem čtenáře zaujmete, rád se vrátí znovu. Dosah Vašich článků také zvětšíte dalším sdílením. Máte vlastní webové stránky nebo Facebook? Sdílejte odkazy na Vaše texty i tam. Napište, čím jste jedineční. Čtenáře to zajímá. 

Adéla Hájková - redakce

Další články

Smart Network
Smart SMART TALK inspirace: "Proč se u nás platí storno." V rámci série dílů inspirace se Gabriela zaměřuje na networking a mýty, které s ním jsou spjaté. V tomto 44. díle se Gabriela zaměřuje na téma: "Proč se u nás platí storno."
Detail článku
Smart Network
Smart SMART TALK rozhovor s Tomášem Novotným Hostem dalšího dílu podcastu SMART TALK s Gabrielou je Tomáš Novotný, majitel firmy WEPS, s.r.o.
Detail článku
Smart Network
Smart SMART TALK inspirace: "Neodcházej z networkingové akce bez domluvené schůzky se všemi účastníky." V rámci série dílů inspirace se Gabriela zaměřuje na networking a mýty, které s ním jsou spjaté. V tomto 43. díle se Gabriela zaměřuje na téma: "Neodcházej z networkingové akce bez domluvené schůzky se všemi účastníky."
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
Informace o používání cookies Smart Network
Spisová značka: C 81849, vedená u Krajského soudu v Brně Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Sídlo: Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Kancelář: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (2. patro)
Smart Network Úhrada vstupného na akce:
CZK: 2700633772/2010
fb tncz linked in google fb warengo google spotify apple podcasts

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace