Networkerka a nově také reportérka: Rozhovor s Markem Ebenem

24.10.2016
Smart Network

Na začátku září se v kraji Vysočina konal již tradiční festival folkové a country hudby - 13. ročník Trampského širáku! Na čtyři tisíce lidí uprostřed přírody, stanování, pivo, párky, klobouky a hlavně hudba a úžasná přátelská atmosféra.

Na akci nechyběly ani reportérky z ženského magazínu Gleid. A právě v tuto dobu, na této akci, rozšířila tým reportérek také moderátorka a networkerka Gabriela Mrkvicová.

 

Rozhovor s Markem Ebenem

Na akci bylo velké množství úžasných osobností a hudebních skupin - Čechomor, Nezmaři, Jan Nedvěd, Michal Tučný Revival Plzeň, Marodi, Pacifik, Luboš Vondrák, Jaromír Nohavica, Lenka Filipová, Ivan Mládek, Wabi Daněk, Bratři Nedvědové, Věra Martinová a mnoho dalších. Pro první rozhovor se však reportérky rozhodly vyzpovídat charismatického Marka Ebena, který na akci vystupoval se svým bratrem.

Vystoupení Bratrů Ebenů a jejich hudba vás naplní energií, pohodou a úsměv na tváři z jejich vtipných textů vám zůstane ještě několik dní. A přesně v takovém duchu se nesl i celý rozhovor s Markem Ebenem.

Sami posuďte:

Kateřina Jančíková - redaktorka

Další články

Smart Network
Člen MODERNÝ INOVATÍVNY SPOSOB PLATIEB CEZ MOBILNÝ TELEFÓN S INTEGROVANÝM VERNOSTNÝM PROGRAMOM BONOPAY Amália Glížová představuje program BonoPay. Získejte další výhody nejen pro své podnikání!
Detail článku
Smart Network
Smart Hodnoty, které ve Smart Network Business Center ctíme Proč děláme, co děláme? a proč to děláme, jak to děláme? Čtěte zde...
Detail článku
Smart Network
Smart Networkerka a moderátorka na akci University of applied management Dne 12.11.2015 moderovala networkerka Gabriela Mrkvicová akci University of applied management, na které došlo k představení studia MBA i celé univerzity. Přečtěte si článek o této události!
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace