Osobní networkerka na akci Ženy sobě

4.5.2017
Smart Network

V sobotu 25. 3. 2017 se networkerka Gabriela Mrkvicová zúčastnila Konference Equal Pay Day – ŽENY SOBĚ a pomáhala Evě Kavkové s propagací Food of Love restaurace, již je paní Kavková majitelkou.

 

Konference Equal Pay Day – ŽENY SOBĚ

Jedná se o největší vzdělávací akci v České republice. Dva dny plné příběhů, inspirace a vzdělávání. Na sobotním mentoringu se ženy potkají u kulatých stolů s úspěšnými profesionálkami z různých oborů, firem i podnikatelského prostředí po dobu jedné hodiny na zvolené téma.

 

 

Eva Kavková měla v průběhu sobotního dne hned 2 hodinové mentoringy a jejich tématem bylo "Naše opravdové poslání". A proč právě toto téma? 

"Každý  máme jedinečné schopnosti, také se tomu říká dharma. A nalezení svého místa probudí v člověku sebe-úctu a přirozeně i sebe-lásku. Schopnost vidět své místo nám dává uvědomění vidět místo druhých a tím se naplňuje život v jednotě namísto přežívání v soupeření." vysvětluje dané téma paní Eva Kavková.

 

Reference Evy Kavkové na networkerku Gábi

"Požádala jsem Gabrielu o spolupráci jako networkerku pro mou akci, kde jsem měla vystoupení ve dvou časovýchz rozmezí jako mentorka.

Gábi se nejen skvěle připravila, ale do posledniho detailu myslela na každou drobnost. Já jsem tehdy k tomu vedla půstovací týden a sama jsem byla druhý den na půstu. Opravdu jsem vlastně potřebovala odpočívat místo účasti na tak velké veřejné akci. Bez Gábi si nedokážu vůbec představit, jak bych to celé zvládla. Zařídila naprosto vše od A do Z.

Když jsem se procházela okolo, s údivem jsem se jen usmívala, protože naše letáky byly všude. U stolu Gábi podchytila dokumentaci, administrativu a prodej mých knih. Byla jsem po celém dni poměrně příjemně unavená, ale stálo to za to. Mohla jsem se soustředit jen na své vystoupení, a to mi šlo samo. Vše ostatní zařídila Gábi. Tímto bych doporučila všem, kdo máte jakoukoliv akci, a chcete z ní vytěžit maximum, Gábi Mrkvicová je váš člověk." to jsou slova Evy Kavkové, majitelky Food of Love restaurace, spisovatelky, podnikatelky

Ing. Kateřina Jančíková

Další články

Smart Network
Člen Smart network vaří hravě Kuchařské studio Vaření hravě v Židenicích je kulinářským rájem pro děti i dospělé. Nyní vezme do světa báječných chutí a podmanivých vůní také členy Smart network. A co ještě s sebou přinášíme do podnikatelského klubu?
Detail článku
Smart Network
Smart Den otevřených dveří ve firmě REMET networkerka zvládla na jedničku! Správná networkerka je opravdu všestranná a nezalekne se žádné výzvy. Proto se s chutí pustila i do akce Den otevřených dveří ve firmě REMET...
Detail článku
Smart Network
Člen Představení členky: Ing. Veronika Svatošová, Ph.D. Představujeme Vám naši novou členku, která působí na akademické půdě. Přesto ji Smart Network rozvíjí a nalézá zde své uplatněné. Co radí podnikatelům v dnešní době?
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace