Smart Network od července pojede v letním režimu

19.6.2015
Smart Network

Prázdninový režim bude i ve Smart Network

Prázdniny už jsou za rohem, a proto Vás chceme upozornit na několik změn souvisejících s letním režimem ve Smart Networku. Business rána (a večer) dál poběží ve stejném formátu, nicméně počet těch brněnských se na červenec a srpen sníží. Úterní business ráno bude pouze jedno měsíčně (a to 7. července a 4. srpna), stejně tak středeční business ráno se bude konat pouze jednou v měsíci (22. července a 19. srpna). Celý přehled akcí najdete v kalendáři Smart Networku. 

Proč se stát členem?

Být členem s sebou přináší řadu výhod. Jednou z nich je i zvýhodněná cena, za kterou se můžete zúčastnit námi pořádaných akcí. Business rán (a večerů) se nově jako hosté budete moci zúčastnit pouze 3x za zvýhodněnou cenu. Nemusíte mít strach, že bychom Vás po třech návštěvách už na naše akce nepustili. Pořád budete vítáni. 

Pro první 3 návštěvy platí následující ceny:

  • 450 Kč vč. DPH business ráno v Brně a v Jihlavě 
  • 550 Kč vč. DPH business ráno v Praze a business večer v Brně

Poté můžete využít některého z tarifů a stát se členem Smart Networku, nebo za další návštěvy na business ránech nebo večerech zaplatíte 900 Kč (Brno/ Jihlava) nebo 1 000 Kč (Praha/ business večer Brno).

Co všechno přináší členství?

Nejdůležitějším motorem businessu jsou vztahy. Znát kvalitní a ověřené lidi, je klíčový faktor úspěšného podnikání. Ve Smartu se soustředíme na to, abychom vytvořili okruh spolehlivých a odpovědných podnikatelů a manažerů, se kterými se nebudeme mít strach vzájemně doporučit. Chceme, aby naši členové budovali pevné a přátelské vztahy, aby se poznali i v situacích, které nejsou čistě obchodní. Proto je většina akcí od července určena výhradně pro členy. 

Pokud se pro členství rozhodnete, budete u dalších akcí platit zvýhodněnou členskou cenu: 

  • 250 Kč vč. DPH business ráno v Brně a v Jihlavě 
  • 350 Kč vč. DPH business ráno v Praze a business večer v Brně

Navíc získáte desítky nových přátel, kteří svou práci mají rádi, dělají ji s chutí, baví se při ní a jsou Smart.

O tom, jaké jsou možnosti členství a jaké výhody jednotlivé tarify přinášejí se můžete zeptat některého z obchodníků Smart Network Business Center. Kontakty na ně naleznete ZDE

Adéla Hájková - redakce

Další články

Smart Network
Smart O Smart Networku psali v novinách II. Kde najít ty nejlepší lidi pro business? No přeci ve Smart Network! Jeden z článků ze série nesl tento název již v únoru 2014. A platí to stále!
Detail článku
Smart Network
Člen Leader vs. sheep? Přijď se pobavit (nejen) s lídry o lídrech! Jaká byla jejich cesta? Jaké zkušenosti mohou předat dál?
Detail článku
Smart Network
Smart Networkerka v rádiu Kiss Hády V pondělí 21. 9. 2015 byla Ing. Gabriela Mrkvicová v rádiu Kiss Hády, kde měla během hodiny několik živých vstupů. O čem diskutovala a co bylo tématem rozhovorů?
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace