CEO klub se osvědčil a zájem dál roste

11.6.2019
Smart Network

Na začátku roku 2019 vypustil Podnikatelský klub Smart Network do světa nový produkt – SMART CEO klub. Jednalo se o úplnou novinku, kterou jsme pro Vás se zaměřením na Vaše potřeby a požadavky vytvořili a ušili přímo na míru. Ideální kombinace BOARDU, MASTERMINDINGU a NETWORKINGU pro CEO ve firmách, kteří by uvítali mít možnost radit se s lidmi na stejné profesní úrovni a navzájem se inspirovat.

První klub jsme odstartovali hned v lednu 2019 v Brně a už od začátku bylo jasné, že se jedná o mimořádný produkt. Atmosféra a dynamika každého setkání je jedinečná, inspirativní a nabíjející. Členové jsou spolu v úzkém kontaktu a je naprosto jedno, zda pochází z Brna či nikoliv. Mezi členy CEO klubu najdeme zástupce dalších měst, muže i ženy. Každý z nich má ostatním co předat, každý z nich na jednotlivých setkáních rozvíjí svůj potenciál a motivuje ostatní.

Chcete si poslechnout přímo od zakladatelky Smart Network a CEO klubu, o co přesně se jedná? Pak se podívejte na krátké video, které pro Vás natočila Gabriela Mrkvicová.

Náš druhý CEO klub v Brně je taktéž velmi úspěšný. Těší nás, že jste spokojeni a Váš zájem o SMART CEO klub je tak velký.

Proto plánujeme otevírat již třetí CEO klub v Brně, a to od září 2020 a CEO klub v Praze od října 2020. Všechny CEO kluby jsou samozřejmě přístupné zájemcům ze všech měst po celé České republice.

 

Říkáte si, že to zní dobře, ale nejste si jistí, jestli je to pro Vás to pravé?

Jste majitel firmy anebo firma se zaměstnanci? Řešíte to, že se nemáte s kým poradit nebo rozvíjet své nové nápady, protože s klienty anebo zaměstnanci to nejde? Pokud jste si právě odpověděli ano, jste s námi na správné adrese.

 

A co Vás v CEO klubu čeká?

Malinko jsme poupravili koncept, abychom využili všechny možnosti na maximum. Každý měsíc Vás čeká jedno šestihodinové setkání. Na každém setkání potkáte dva hosty, kteří přinesou zkušenosti a znalosti ze svého oboru, jeden z nich pak účastníkům poskytne vzdělávací přednášku.

Pro budování hluboké důvěry je členství v CEO klubu uzavřené a nepřístupné novým členům. Počet členů je stanoven na dvanáct a s těmi se budete celý rok potkávat na jednotlivých setkáních.

 

Aby toho nebylo málo, máme pro Vás ještě něco navíc.

Cena členství ve SMART CEO klubu zahrnuje nejenom dvanáct vstupů na jednotlivá setkání klubu a občerstvení, ale dále také jednu třicetiminutovou prezentaci ročně, která se bude týkat Vaší firmy. Získáte dvanáct vzdělávacích třicetiminutových prezentací, potkáte dvacet čtyři zajímavých a inspirativních hostů. Navíc získáte dvě hodiny MASTERMINDINGU Vaší firmy.

Zároveň jako velké plus máte i členství ve SMART BUSINESS KLUBU, kterého můžete využít Vy anebo jiný zástupce Vaší firmy k prezentování na živých i online akcích, které probíhají několikrát měsíčně napříč republikou. Pokud je pro Vás networking neznámý, doporučujeme se podívat na Networkingový seriál, kde najdete veškeré tipy.

 

Chcete se stát členy našeho SMART CEO klubu?

Pak neváhejte. Vyberte si jedno ze dvou měst – Praha nebo Brno a přihlaste se. Kontaktujte telefonicky paní Gabrielu Mrkvicovou +420 775 649 843 a staňte se členy klubu co nejdříve. Kapacita se rychle plní. Počet míst je omezen na 12 členů pro CEO klub v Praze a 12 členů pro CEO Brno.

Znovu připomínáme, že v Praze startujeme CEO klub v říjnu roku 2020 a členství je 80 000 Kč bez DPH.

V Brně začínáme v září 2020 s členskou cenou 60 000 Kč bez DPH.

CEO_letak_Brno.jpg

 

 

 CEO_letak_Praha.jpg

 

Přijde Vám to ještě za dlouho a už teď se nemůžete dočkat, až se nové kluby spustí?

Podívejte se zatím na to, co o SMART CEO klub řekli jeho současní členové. Co slibujeme, to plníme. A s námi najdete ještě mnohem více.

Co o nás řekla členka již prvního CEO klubu Beáta Nevědělová?

Členem Smartu jsem už rok a měla jsem tu čest, jako jedna z prvních navštěvovat CEO klub, což je nový produkt Smartu od ledna 2019. V klubu se mi velmi líbilo a potkala jsem spoustu zkušených podnikatelů, díky kterým se rozšířily moje obzory. Program je tu bohatý a je to profesionálně organizované. V klasickém Smartu (networking) jsem vždy strávila příjemný čas s milými, inspirativními lidmi, kteří Vám ochotně pomůžou s tím, v čem oni ve svém oboru podnikání vynikají. Kovo-Roalbeta s.r.o. - výkonná ředitelka

Další krátké, ale výstižné reference našich členů SMART CEO klubu najdete níže. 

Zuzana Černá

Michal Strach

Jaromír Kohlíček

Beáta Nevědělová

Tomáš Winkler

Petr Mráz

Žaneta Burkotová

Mgr. Lucie Kopalová

Další články

Smart Network
Člen CITY KARTA VÁS BUDE BAVIT! ZASE DALŠÍ KARTA V PENĚŽENCE? Naopak! Máte plnou peněženku čipových a věrnostních karet? Zbavte se jich!
Detail článku
Smart Network
Člen Děti z Dětského podnikatelského klubu na business akci Smart Network 4. 6. 2019 Ozvláštníme si business akci 4. 6. a dáme nahlédnout do toho, jak to chodí, i dětem z Dětského podnikatelkého klubu. :)
Detail článku
Smart Network
Smart Jak zakončil networkingový rok Smart Network? Smart Network připravil pro své členy a hosty závěrečný networkingový vánoční večírek. Přečtěte si,co se tam dělo :-)
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

Smart NetworkKONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
Informace o používání cookies Smart Network
Spisová značka: C 81849, vedená u Krajského soudu v Brně Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Sídlo: Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Úhrada vstupného na akce: CZK: 2700633772/2010 EURO: 2701690402/2010
Smart Network Kancelář: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace