Spouštíme Smart CEO klub!

18.12.2018
Smart Network

Podnikatelský klub Smart Network spouští horkou novinku a vypouští ji do světa. Hned ze začátku roku 2019 startujeme náš Smart CEO klub. Klub bude uzavřený a nedá se do něj přidat v průběhu roku. Proč se nedá přidat během roku? Jde nám o to, aby se spolupráce mohla vytvářet do hloubky a budovala se velká důvěra a návaznost v jednotlivých setkáních. A o co se jedná? Především o skvěle vyváženou kombinaci BOARDU+MASTERMINDINGU+NETWORKINGU.

 

Nejste si jistí, že je klub pro vás to pravé ořechové?

Jste majitel firmy nebo CEO ve firmě a uvítáte možnost inspirovat se a radit s lidmi na stejné profesní úrovni a posunout se mnohem více? Pak je odpověď prostá – rozhodně ano!

Každý měsíc strávíte 6 hodin se stejně naladěnými 12lidmi, kteří pracují jako CEO ve firmách. Na každé akci potkáte 4 hosty, kteří přinesou členům zajímavé zkušenosti a poznatky z různých oborů a setkání obohatí. Vždy jeden z hostů ve 30 minutách odprezentuje vzdělávací přednášku ze své oblasti.

 

Co dalšího kromě už uvedených výhod členstvím ještě získáte?

  • členství v CEO klubu s 11 dalšími členy
  • 12x vstup na setkání včetně občerstvení
  • 1x ročně 15 minut prezentace o Vaší firmě
  • 12 vzdělávacích 30minutových prezentací
  • 36 zajímavých hostů
  • SMART ČLENSTVÍ v hodnotě 15 000 Kč bez DPH (může využít i jiný zástupce firmy)
  • 12 vstupů na jakoukoliv business akci (v hodnotě 6 000 Kč)

 

A co ještě víc?

Aby to všechno mělo pořádný spád, provede vás každým setkáním ostřílená a energická profesionálka Gabriela Mrkvicová, networkerka a moderátorka s bohatými zkušenostmi. Setkání budou probíhat v luxusním prostředí Restaurant Signature – hotel Victory. Potěšíte nejenom ducha, ale i své chuťové kanálky.

 

CEO-leták_final.png

 

Připojte se k nám ještě dnes! Startujeme už 23.1. 2019 v 17:30. První akce bude večerní a společně se členy si domluvíme jaký formát chtějí a stanovíme přesná data na další měsíce. Vstupné je navíc v ceně členství, takže již nic dalšího neplatíte.

 

 

Mgr. Lucie Kopalová

Další články

Smart Network
Smart LINKED AKADEMIE on-line - NETWORKING na druhou Webinář aneb networking na druhou! Propojte online a offline networking. Budete zářit víc než vánoční hvězda!
Detail článku
Smart Network
Člen Seminář Socioniky - "INTUICE ČASU" U každého člověka je jeho osud a mise. Jak přijít na to, jaké jsou? Jenom rozvinutá intuice času má takový dar. Abychom ji rozvinuli, je potřeba na ní pracovat a setkávat se s lidmi, kteří mají tento talent stejný.
Detail článku
Smart Network
Člen CITY KARTA VÁS BUDE BAVIT! ZASE DALŠÍ KARTA V PENĚŽENCE? Naopak! Máte plnou peněženku čipových a věrnostních karet? Zbavte se jich!
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace