Křest knihy Líheň podnikatelských nápadů: O svůj příběh se podělí Ing. Mgr. Andrea Ungerová

26.5.2015
Smart Network

Kdo je Andrea Ungerová?

Ing. Mgr.Andrea Ungerová vede dnes nejuspěšnější dealerství Mercedes-Benz v České a Slovenské republice. Jako ředitelka společnosti a předsedkyně představenstva řeší strategii a management prodejních a poprodejních služeb dvou provozoven v Brně a dceřiné společnosti v Břeclavi. Za svůj největší hmatatelný úspěch v poslední době považuje stavbu a otevření nového moderního autosalonu v Brně na Vídeňské ulici a dosažení tisíce prodaných vozů v loňském roce, čímž společnost navýšila meziroční obrat z 1 mld. na 1,7 mld.

O společnosti Hošek Motor a.s.

Společnost Hošek Motor a.s. byla založena v roce 1995 jako zastoupení Stuttgartské automobilky Mercedes-Benz. V roce 1996 byl slavnostně otevřen prodejně-servisní areál v Brně-Vinohradech, svého času největší soukromá domácí investice v prodejní síti Mercedes-Benz ve střední Evropě.

Hošek Motor a.s., nabízí kompletní sortiment vozů Mercedes-Benz od osobních vozů přes dodávkové vozy až po těžkou techniku. Mezi ostatními dealery vyniká svými tuningovými aktivitami. Nad rámec koncernového AMG zastupuje pro Českou a Slovenskou republiku světové úpravce vozů Mercedes-Benz Brabus a Carlsson. Své výjimečné postavení společnost potvrdila získáním ocenění nejlepší importér značky Brabus čtyři roky po sobě.

Společnost Hošek Motor a.s. má 120 zaměstnanců,

Křest knihy: Kdy, kam a proč přijít?

Andrea Ungerová se o svůj příběh podělí v rámci křtu knihy "Líheň podnikatelských nápadů". Vy jste knihu ještě nečetli? Přijďte na křest a jeden výtisk si ZDARMA odnesete jako dárek od podnikatelského klubu Smart Network, který se stal partnerem knihy a který je zároveň i pořadatelem křtu knihy.

KDY: 28. 5. 2015 | 18:00
KDE: Centrum Mitrovski | Veletržní 13, Brno

CENA: 350 Kč včetně DPH

REZERVUJTE SE KLIKNUTÍM ZDE.

Křest, autogramiáda, autorské čtení a 8 příběhů

Krom příběhu Andrey Ungerové a Martiny Václavíkové (autorky knihy) se můžete těšit na další osobnosti, které se s Vámi podělí o svůj podnikatelský příběh. Těšit se můžete například na příběh o rodinné cukrárně, jak se dá v podnikání využít inženýrský titul, jak vybudovat úspěšnou restauraci a další. 

Zdeněk Kurica

Další články

Smart Network
Smart ČLENSTVÍ PRO ROK 2018 Náš klub se stále rozrůstá a my se vždy snažíme pro naše členy dělat maximum. Chcete být také součástí klubu, kde sdílíme kontakty, inspiraci, doporučení a vzájemně spolupracujeme? Pak se podívejte na nabídku členství!
Detail článku
Smart Network
Člen ROZHOVOR s náším členem Siatrisem Kanem, který představuje své kouzlení Nechte se okouzlit naším členem Siatrisem Kanem a přečtěte si o něm v tomto článku
Detail článku
Smart Network
Smart Moderátorka na 1. socionickém setkání 26.11.2015 proběhlo historicky 1.socionické setkání.... Jak akce proběhla a co bylo úkolem networkerky a moderátorky Gabriely Mrkvicové? Více čtěte v článku!
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

Smart Network
info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
www.smart-network.cz Smart Network
Facebook
Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb