Křest knihy Líheň podnikatelských nápadů: O svůj příběh se podělí Lenka Cacková

26.5.2015
Smart Network

Kdo je Lenka Cacková?

V kostce: principálka divadla Netratrdlo, zakladatelka a provozovatelka franšízy Trdlohrátky, ambasadorka projektu „Život nápadům“, lektorka, mentorka a maminka sedmileté dcery Haničky, která je pro ni hnacím motorem i velkou inspirací.

S divadlem se setkala již jako malé dítě a nepřestalo jí provázet až do současnosti, kdy se stalo hlavní náplní jejího času. Jako u většiny podnikatelů, ani její cesta nebyla snadná a bez překážek, a přesto se jí povedlo dosáhnout stavu, kdy je jí „práce“ koníčkem a radostí. Vlastně ani o práci nemůže být řeč, vždyť každodenní náplní pracovního času je hra, zábava a předávání sama sebe dětem i dospělým…

Na začátku podnikatelské cesty bylo pro Lenku nejtěžší uvěřit, že to, co má tak ráda, jí může uživit. Ale povedlo se, vzniklo divadlo Netratrdlo, které v současné době funguje už přes 15 let a má pevné místo na trhu. Dalším krokem bylo nabídnout možnost živit se tím, co má ráda i dalším lidem. Tak vznikla franšíza Trdlohrátky, hravý program pro nejmenší děti a jejich rodiče a zároveň příležitost k rozjezdu vlastního podnikání zvláště pro maminky na mateřské. Tento projekt ji opět obrovsky posunul, především v tom, že se musela opět mnohému učit. S rostoucími zkušenostmi rostla i touha vše předávat dál… Maminkám, lektorkám v Trdlohrátkách, ale i všem kolem ní.

Po umístění v soutěži Živnostník roku stále více lidí zajímalo, co Lenka říká, a tak se stala mentorkou. Pořádá ženské kruhy a povídání o byznyse, tematická setkání zaměřená na výchovu.

Křest knihy: Kdy, kam a proč přijít?

Lenka Cacková se o celý svůj podnikatelský příběh podělí v rámci křtu knihy "Líheň podnikatelských nápadů". Vy jste knihu ještě nečetli? Přijďte na křest a jeden výtisk si ZDARMA odnesete jako dárek od podnikatelského klubu Smart Network, který se stal partnerem knihy a který je zároveň i pořadatelem křtu knihy.

KDY: 28. 5. 2015 | 18:00
KDE: Centrum Mitrovski | Veletržní 13, Brno

CENA: 350 Kč včetně DPH

REZERVUJTE SE KLIKNUTÍM ZDE.

Křest, autogramiáda, autorské čtení a 8 příběhů

Krom příběhu Lenky Cackové a Martiny Václavíkové (autorky knihy) se můžete těšit na další osobnosti, které se s Vámi podělí o svůj podnikatelský příběh. Těšit se můžete například na příběh o rodinné cukrárně, jak se dá v podnikání využít inženýrský titul, jak vybudovat úspěšnou restauraci a další.

Zdeněk Kurica

Další články

Smart Network
Smart SMART TALK rozhovor s Ondřejem Svobodou Hostem dalšího dílu podcastu SMART TALK s Gabrielou je Ondřej Svoboda, majitel firmy SimpleLift s.r.o.
Detail článku
Smart Network
Člen Představení člena: Anabix CRM - Byl jednou jeden ičař aneb CRM nad tabulky Byl jednou jeden podnikatel, zdatný obchodník. Na své cestě k úspěchu narazil na moudrou duši, která mu nabídla zázračné CRM. “Já že mám mít CRM? Sama měj CRM! Za prvé nevím, co to je, za druhé mě to uráží!”
Detail článku
Smart Network
Smart SMART TALK inspirace: “Jak být na schůzce pro druhého přínosem” V rámci série dílů inspirace se Gabriela zaměřuje na networking a mýty, které s ním jsou spjaté. V tomto 35. díle Gabriela se zaměřuje na otázku “Jak být na schůzce pro druhého přínosem”
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
Informace o používání cookies Smart Network
Spisová značka: C 81849, vedená u Krajského soudu v Brně Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Sídlo: Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Kancelář: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (2. patro)
Smart Network Úhrada vstupného na akce:
CZK: 2700633772/2010
fb tncz linked in google fb warengo google spotify apple podcasts

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace