Křest knihy Martiny Václavíkové „Líheň podnikatelských nápadů“

12.4.2015
Smart Network

Chcete začít s podnikáním, nebo máte někoho, kdo tuto možnost zvažuje ve svém okolí? Co všechno tato změna obnáší? Na co se připravit? V příbězích ze života nás Martina Václavíková provede všemi nástrahami, které jsou na podnikatele nalíčeny a které se přihodí nejen nováčkům na volné noze, ale i ostříleným mazákům.

Na co se můžete těšit?

Martina osobně knihu představí, nastíní obsah, přečte úryvek a povypráví vlastní příběh o tom, jak se postavila na volnou nohu.

Kniha je připravena pro každého účastníka v ceně a Martina Vám ji ráda obohatí o věnování a autogram.

7 příběhů, které v knize nenajdete

Každý start podnikání je jiný. O tom Vás přesvědčí 7 podnikajících a podnikavých osobností, které se podělí o svůj příběh spojený se začátkem své podnikatelské kariéry. Kdo to bude? Každý týden Vám představíme jednu z těchto osobností, proto sledujte pravidelně Smart-Network.cz.

Networking

Nebyla by to poctivá Smart akce, aby v ní nehrál hlavní roli networking. Proto byste i na tuto akci měli zařadit do své cestovní výbavy dostatek vizitek. A networkerka, která Vás hravě propojí, nebude chybět.

Protože zajímavých příběhů se nám nakonec sešlo dohromady 8, počítejte s pozdějším koncem akce kolem 21 hodin. Bude to ale jistě stát za to. Po samotném křtu knihy se můžete připojit dalšímu networkingu dole v restaurantu. Společně pak můžeme sledovat i první soutěžní ohňostroj festivalu Ignis Brunensis. Show z díly české společnosti THEATRUM PYROBOLI věnovaná 210. výročí bitvy u Slavkova ozáří hrad Špilberk v 22.30. 

Co ještě potřebujete vědet?

Kdy: 28. 5. 2015 | 18:00 – 20:00
(Příchod naplánujte, prosíme, nejpozději 15 minut před oficiálním zahájením.)

Kde: Centrum Mitrovski | Veletržní 13, Brno

Cena: 350 Kč včetně DPH (v ceně je kniha s věnováním, welcome drink a ...)

Dress code: business casual

S sebou si nezapomeňte vizitky. :-) 

REZERVACE ZDE.

 


Líheň podnikatelských nápadů je volným pokračováním knihy První kroky v podnikání: "Jak si Maruška otevřela obchod s jahodami." Tuto i další knihy autorky si budete moci na akci zakoupit.

Partnerem knihy jsou Komerční banka a podnikatelský klub Smart Network.

Zdeněk Kurica

Další články

Smart Network
Smart Fotoreportáž z oslavy 3. narozenin Smart Networku Chcete si společně s námi zavzpomínat na oslavu 3. narozenin Smart Network? Podívejte se na krásné fotky z natáčení videa i samotné oslavy.
Detail článku
Smart Network
Člen Podzimní proměny ve Studiu Helena S otevřením nového studia jsme avizovali soutěž o proměny a tyto dámy je vyhrály. Nechaly nám volnou a proto se můžeme pochlubit opravdovými proměnami. Střih, barvení, kosmetické i fotografické služby získaly opravdu zdarma!
Detail článku
Smart Network
Smart Představujeme moderátora business akcí v Praze: Jan Kratochvíl Poznejte člena našeho týmu - pana Jana Kratochvíla. Vyzpovídali jsme a prozradil nám na sebe spoustu zajímavých informací!
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace