Křest knihy Martiny Václavíkové „Líheň podnikatelských nápadů“

12.4.2015
Smart Network

Chcete začít s podnikáním, nebo máte někoho, kdo tuto možnost zvažuje ve svém okolí? Co všechno tato změna obnáší? Na co se připravit? V příbězích ze života nás Martina Václavíková provede všemi nástrahami, které jsou na podnikatele nalíčeny a které se přihodí nejen nováčkům na volné noze, ale i ostříleným mazákům.

Na co se můžete těšit?

Martina osobně knihu představí, nastíní obsah, přečte úryvek a povypráví vlastní příběh o tom, jak se postavila na volnou nohu.

Kniha je připravena pro každého účastníka v ceně a Martina Vám ji ráda obohatí o věnování a autogram.

7 příběhů, které v knize nenajdete

Každý start podnikání je jiný. O tom Vás přesvědčí 7 podnikajících a podnikavých osobností, které se podělí o svůj příběh spojený se začátkem své podnikatelské kariéry. Kdo to bude? Každý týden Vám představíme jednu z těchto osobností, proto sledujte pravidelně Smart-Network.cz.

Networking

Nebyla by to poctivá Smart akce, aby v ní nehrál hlavní roli networking. Proto byste i na tuto akci měli zařadit do své cestovní výbavy dostatek vizitek. A networkerka, která Vás hravě propojí, nebude chybět.

Protože zajímavých příběhů se nám nakonec sešlo dohromady 8, počítejte s pozdějším koncem akce kolem 21 hodin. Bude to ale jistě stát za to. Po samotném křtu knihy se můžete připojit dalšímu networkingu dole v restaurantu. Společně pak můžeme sledovat i první soutěžní ohňostroj festivalu Ignis Brunensis. Show z díly české společnosti THEATRUM PYROBOLI věnovaná 210. výročí bitvy u Slavkova ozáří hrad Špilberk v 22.30. 

Co ještě potřebujete vědet?

Kdy: 28. 5. 2015 | 18:00 – 20:00
(Příchod naplánujte, prosíme, nejpozději 15 minut před oficiálním zahájením.)

Kde: Centrum Mitrovski | Veletržní 13, Brno

Cena: 350 Kč včetně DPH (v ceně je kniha s věnováním, welcome drink a ...)

Dress code: business casual

S sebou si nezapomeňte vizitky. :-) 

REZERVACE ZDE.

 


Líheň podnikatelských nápadů je volným pokračováním knihy První kroky v podnikání: "Jak si Maruška otevřela obchod s jahodami." Tuto i další knihy autorky si budete moci na akci zakoupit.

Partnerem knihy jsou Komerční banka a podnikatelský klub Smart Network.

Zdeněk Kurica

Další články

Smart Network
Smart Letní čtvrtletník roku 2016 aneb žhavé novinky ve Smart Networku Jaro s sebou přineslo několik novinek. Tou největší byl projekt Podnikání pod pokličkou. V klubu ovšem nezahálíme a přinášíme vám další letní novinky....
Detail článku
Smart Network
Člen ROZHOVOR o RÁDIU RUBI s naší členkou Valentinou Melichar Smékalovou Jaké je rádio Rubi? Kde si jej můžeme naladit? Lze jej poslouchat i online? Na tyto otázky nám odpověděla Valentina Melichar Smékalová. A co nám prozradila o své profesi? Dočtete se v našem rozhovoru!
Detail článku
Smart Network
Člen Jak efektivně komunikovat s využitím segmentace zákazníků Přinášíme nový článek od našeho člena Štěpána Musila ze CRM Anabix o tom, Jak efektivně komunikovat s využitím segmentace zákazníků. Pomozte mu a vyplňte dotazník k jeho diplomové práci a ideálně dejte vědět i ostatním lidem. Vše naleznete v tomto článku.
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace