Závěrečný čtvrtletník, aneb shrnutí roku 2015

14.12.2015
Smart Network

Milí příznivci Smart Networku,

2. čtvrtletník vyšel na záčátku srpna. Přivítali jsme v něm nové členy a představili také novinku business večeru v Jihlavě. Celý čtvrtletník si můžete připomenout ZDE. Od této doby ale uplynula spousta času a my vám moc rádi představíme, kdo nový rozšiřuje naše členské řady.

Přivítání nových členů

Vítáme členy z Brna, Prahy i Jihlavy. Od srpna se připojila celá řada nových členů a my si toho velice vážíme. Mezi novými členy přibyli Martin Kopáček - fotograf, Pavel Svoboda, Marek Jašek a Martin Novotný z MULTISPORTU, díky nimž začali mnozí členové pravidelně cvičit.

Dále Martina Putnová za E&P 4you, s.r.o., Michal Kolařík a Martin Szablatura za Silvertown productions, Richard Měšťan, Alena Drábková a Petr Pacher z University of applied management, Veronika Procházková a Kateřina Bůžková za Bibby financial services, a. s.,  Štěpánka Mašková, Martin Bernard za Marketing revolution, Hana Budílková z Boutique Hotel Constans, kde nyní pořádáme pražská business rána.

Mezi nové členy patří také Kateřina Tesařová a Monika Baloušková za Rodokmeny,  Drahomíra Smolíková za Ridere, s.r.o.,  Martin Riesner  za BodyTec Brno a Petr Králik za BodyTec Praha,  Marie Žirošová,  Petr Novák,  Lada Hajzlerová za Someone, Martina Šimáčková za LILITH ANNA, s.r.o., Libor Kolařík za účetní a daňovou kancelář OSNOVA a Ondřej Veselý za MAPE finance, s.r.o..

Jsem ráda, že se řady Smart Networku takto rozrůstají o nové členy. Nesmím ale opomenout ani věrné členy, kteří své členství v posledních měsících prodloužili. Mezi ně patří VITOM GroupZáruka kvalit a Slezská diakonie.

Věřím, že ve Smartu najdete přesně to, co hledáte! Nedivila bych se, kdybyste kontaktů a inspirace nakonec objevili více, než jste sami čekali. Přijďte si přátelskou atmosféru Smart Networku vyzkoušet na vlastní kůži a přihlaste se na některé z business akcí v Brně, Praze či Jihlavě. Členové všechny naše akce vidí v dostatečném předstihu v rezervačním systému.

Abyste vždy věděli, na koho se můžete obrátit a kdo je vedoucím určité business akce, podívejte se na seznam organizátorů business akcí.

Novinky pro rok 2016

Neustále se snažíme pro vás zlepšovat a zde je krátký přehled novinek, které pro vás chystáme:

  • nová náplň tarifu Gold Plus - více o tarifech v článku, který naleznete ZDE,
  • mění se frekvence business rán v Brně,
  • zvyšují se ceny o 100 Kč všech business akcí, kde pro vás chystáme zdravější potraviny,
  • prodlužuje se lhůta STORNA u business akcí na 48 hodin, abychom vám vždy zajistili co největší naplněnost akce, 24 h je pro nás už pozdě,
  • a spoustu nových a zajímavých workshopů a příležitostí k setkání,
  • možnost omluvy vaší neúčasti přímo v mailu se zaslanou pozvánkou = zjednodušení komunikace,
  • nové funkce v el. vizitce - média box a možnost výběru sociálních sítí.

Rozloučení se s rokem 2015...

Poslední networkingovou událostí, kterou jsme uspořádali v roce 2015 byl Vánoční NETWORKINGOVÝ večírekAtmosféra byla úžasná a účastníci se bavili při Skoku na lyžích (Wii hry), networkingových hrách, ve videokoutku a fotokoutku. Celým večerem nás provedla moderátorka Soňa Porupková, moderátorka z Kiss Hády a ČT 24. Srdečně děkujeme za spolupráci.

Ještě jednou chci poděkovat i hlavním partnerům večírku, a to restaurantu MITROVSKI za přípravu caterigu, obsluhu a vyzdobení prostoru, vinařství Víno BLATEL za skvělá vína, paní Petře Sedlákové za účes, nalíčení a přípravu večerního outfitu, Videokoutku a marketingové kanceláři rovAn promostudiofotografovi Jiřímu Kokešovi z Wombat Pictures. Účastníci se také skvěle bavili díky fotokoutku, který pro nás připravil Martin Kopáček.

 

Na závěr bych vám ráda popřála klidné a spokojené prožití vánočních svátků v kruhu nejbližších. Spoustu dárečků a zázraků nejen pod stromečkem a do nového roku 2016 mnoho šťastných a úspěšných okamžiků......

 

Ve fotogalerii na konci článku naleznete výběr několika fotografií z Vánoční NETWORKINGOVÉHO večírku. Pro více sledujte náš facebookový profil, kam budeme postupně vkládat další momentky z večírku :-)

Exkluzivně vám přinášíme i sestřih našeho dovádění ve videokoutku :-)

 

Kateřina Jančíková - redaktorka

Další články

Smart Network
Člen Dáte si dobrý kafe? Vyzpovídali jsem dalšího z našich partnerů. Tentokrát jsme se obrátili na společnost Dobrý kafe. Rodinná pražírna jak má být.
Detail článku
Smart Network
Člen MBI o sobě dává vědět čím dál hlasitěji. Nechte se pozvat do MBI. Proč se MBI rozhodla pořádat eventy a stát se partnerem společenských akcí? A jaký smysl mají eventy v budování vzájemného vztahu PrivateBrokerů a jejich klientů? Odpoví vám Zdeňka Málková.
Detail článku
Smart Network
Smart Jak zakončil networkingový rok Smart Network? Smart Network připravil pro své členy a hosty závěrečný networkingový vánoční večírek. Přečtěte si,co se tam dělo :-)
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace