Závěrečný čtvrtletník, aneb shrnutí roku 2015

14.12.2015
Smart Network

Milí příznivci Smart Networku,

2. čtvrtletník vyšel na záčátku srpna. Přivítali jsme v něm nové členy a představili také novinku business večeru v Jihlavě. Celý čtvrtletník si můžete připomenout ZDE. Od této doby ale uplynula spousta času a my vám moc rádi představíme, kdo nový rozšiřuje naše členské řady.

Přivítání nových členů

Vítáme členy z Brna, Prahy i Jihlavy. Od srpna se připojila celá řada nových členů a my si toho velice vážíme. Mezi novými členy přibyli Martin Kopáček - fotograf, Pavel Svoboda, Marek Jašek a Martin Novotný z MULTISPORTU, díky nimž začali mnozí členové pravidelně cvičit.

Dále Martina Putnová za E&P 4you, s.r.o., Michal Kolařík a Martin Szablatura za Silvertown productions, Richard Měšťan, Alena Drábková a Petr Pacher z University of applied management, Veronika Procházková a Kateřina Bůžková za Bibby financial services, a. s.,  Štěpánka Mašková, Martin Bernard za Marketing revolution, Hana Budílková z Boutique Hotel Constans, kde nyní pořádáme pražská business rána.

Mezi nové členy patří také Kateřina Tesařová a Monika Baloušková za Rodokmeny,  Drahomíra Smolíková za Ridere, s.r.o.,  Martin Riesner  za BodyTec Brno a Petr Králik za BodyTec Praha,  Marie Žirošová,  Petr Novák,  Lada Hajzlerová za Someone, Martina Šimáčková za LILITH ANNA, s.r.o., Libor Kolařík za účetní a daňovou kancelář OSNOVA a Ondřej Veselý za MAPE finance, s.r.o..

Jsem ráda, že se řady Smart Networku takto rozrůstají o nové členy. Nesmím ale opomenout ani věrné členy, kteří své členství v posledních měsících prodloužili. Mezi ně patří VITOM GroupZáruka kvalit a Slezská diakonie.

Věřím, že ve Smartu najdete přesně to, co hledáte! Nedivila bych se, kdybyste kontaktů a inspirace nakonec objevili více, než jste sami čekali. Přijďte si přátelskou atmosféru Smart Networku vyzkoušet na vlastní kůži a přihlaste se na některé z business akcí v Brně, Praze či Jihlavě. Členové všechny naše akce vidí v dostatečném předstihu v rezervačním systému.

Abyste vždy věděli, na koho se můžete obrátit a kdo je vedoucím určité business akce, podívejte se na seznam organizátorů business akcí.

Novinky pro rok 2016

Neustále se snažíme pro vás zlepšovat a zde je krátký přehled novinek, které pro vás chystáme:

  • nová náplň tarifu Gold Plus - více o tarifech v článku, který naleznete ZDE,
  • mění se frekvence business rán v Brně,
  • zvyšují se ceny o 100 Kč všech business akcí, kde pro vás chystáme zdravější potraviny,
  • prodlužuje se lhůta STORNA u business akcí na 48 hodin, abychom vám vždy zajistili co největší naplněnost akce, 24 h je pro nás už pozdě,
  • a spoustu nových a zajímavých workshopů a příležitostí k setkání,
  • možnost omluvy vaší neúčasti přímo v mailu se zaslanou pozvánkou = zjednodušení komunikace,
  • nové funkce v el. vizitce - média box a možnost výběru sociálních sítí.

Rozloučení se s rokem 2015...

Poslední networkingovou událostí, kterou jsme uspořádali v roce 2015 byl Vánoční NETWORKINGOVÝ večírekAtmosféra byla úžasná a účastníci se bavili při Skoku na lyžích (Wii hry), networkingových hrách, ve videokoutku a fotokoutku. Celým večerem nás provedla moderátorka Soňa Porupková, moderátorka z Kiss Hády a ČT 24. Srdečně děkujeme za spolupráci.

Ještě jednou chci poděkovat i hlavním partnerům večírku, a to restaurantu MITROVSKI za přípravu caterigu, obsluhu a vyzdobení prostoru, vinařství Víno BLATEL za skvělá vína, paní Petře Sedlákové za účes, nalíčení a přípravu večerního outfitu, Videokoutku a marketingové kanceláři rovAn promostudiofotografovi Jiřímu Kokešovi z Wombat Pictures. Účastníci se také skvěle bavili díky fotokoutku, který pro nás připravil Martin Kopáček.

 

Na závěr bych vám ráda popřála klidné a spokojené prožití vánočních svátků v kruhu nejbližších. Spoustu dárečků a zázraků nejen pod stromečkem a do nového roku 2016 mnoho šťastných a úspěšných okamžiků......

 

Ve fotogalerii na konci článku naleznete výběr několika fotografií z Vánoční NETWORKINGOVÉHO večírku. Pro více sledujte náš facebookový profil, kam budeme postupně vkládat další momentky z večírku :-)

Exkluzivně vám přinášíme i sestřih našeho dovádění ve videokoutku :-)

 

Kateřina Jančíková - redaktorka

Další články

Smart Network
Člen Reference osobního trenéra Martina Řešil jsem parkovací stání, za kterým jsem chtěl vysázet thůje a pak jsem řešil i další věci do budoucna.
Detail článku
Smart Network
Smart Fotoreportáž z oslavy 3. narozenin Smart Networku Chcete si společně s námi zavzpomínat na oslavu 3. narozenin Smart Network? Podívejte se na krásné fotky z natáčení videa i samotné oslavy.
Detail článku
Smart Network
Smart Představujeme moderátora business akcí v Brně: Petr Horký Business rána v Brně vede nově Petr Horký. Přečtete si následující rozhovor a dozvíte se, v jakém oboru podniká a jakých úspěchů v životě dosáhl.
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

Smart Network
info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
www.smart-network.cz Smart Network
Facebook
Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb