Majitelka a zakladatelka Smart Network na Pecha Kucha Night

1.3.2019
Smart Network

Již dnes 1.3. 2019 od 19:30 vypukne Pecha Kucha Night s tématem „Páni, kluci, sny…“. Program bude opravdu nabitý a naše „delegace“ ze Smart Network u toho rozhodně nebude chybět. Jsme přece mediálním partnerem této akce, a kromě toho si ji nenecháme ujít kvůli atmosféře a dynamice celého večera. Navíc se u toho i skvěle pobavíme.

 full_GM5.jpg

Na Pecha Kucha Night měla svůj prostor už i majitelka a zakladatelka Podnikatelského klubu Smart Network, paní Gabriela Mrkvicová. Jako správná moderátorka a networkerka to na akci rozjela ve velkém stylu a publikum se doslova válelo smíchy. Předvedla se v lehce nezvyklém světle a přidala několik netradičních a ověřených rad.

Chcete si pustit Gabrielino vystoupení a zažít ho aspoň zprostředkovaně „na vlastní kůži“ a dobře se pobavit? Není nic snadnějšího než si pustit video.

 

Mgr. Lucie Kopalová

Další články

Smart Network
Člen Zimní radovánky v Rakousku Zimní dovolenou na horách si stále ještě dopřává většina Čechů. Dnes jsme se zaměřili na našeho souseda - Rakousko. Naleznete zde tipy na sněhové radovánky pro celou rodinu.
Detail článku
Smart Network
Člen Jak v krátké chvíli nepřijít o všechny jistoty a úspěšně zvládnout životní nástrahy Pronásleduje mě životní událost, která naši rodinu připravila o veškeré jistoty. Dnes vím, že kdyby pár "drobností" bylo jinak, nemělo by to na nás tak zdrcující dopady.
Detail článku
Smart Network
Smart Networkerka a nově také reportérka: Rozhovor s Markem Ebenem Jedinečná networkerka Gabriela Mrkvicová se stala také reportérkou pro ženský magazín Gleid. A s kým si troufla natočit svůj první rozhovor?
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

Smart Network
info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
www.smart-network.cz Smart Network
Facebook
Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb