Projekt "Podnikání pod pokličkou"

11.2.2016
Smart Network

Smart Network ve spolupráci s Martinem Kopáčkem pro vás připravil projekt, do kterého se může zapojit každý člen našeho klubu! 

 

Cíle našeho projektu?

Tímto projektem chceme pomoci především všem našim členům, a to s propagací jejich podnikání a pomoci jim v jejich rozvoji

"Podnikání pod pokličkou" je série videí, která mají prezentovat vždy konkrétního podnikatele a jeho firmu. Jsou to krátká, 10 až 15minutová videa, ve kterých můžete představit velice stručně vaše podnikání. Naší myšlenkou je ale tyto videa něčím odlišit, a proto se ptáme hlavně na otázky atypické vašemu podnikání.

 

Jak příprava a samotné točení probíhá?

Než video vznikne a je možné se s ním prezentovat nejen na internetu, předchází tomu několik kroků, které musíme společně projit:

  1. Nejdůležitější je domluvit si natáčení - objednávky zasílejte na mail asistentka@smart-network.cz a v kopii zašlete poptávku také na mail info@smart-network.cz
  2. Dohodneme s vámi termín, který vyhovuje všem stranám - je důležité dohodnout termín tak, aby vyhovovalo také světlo pro natáčení (dopolední a odpolední hodiny)
    1. Martin Kopáček v pozici režiséra a kameramana
    2. Gabirela Mrkvicová v roli moderátorky a redaktorky
    3. Vy v roli hlavního hrdiny, bez kterého video nelze natočit :-)
  3. Předpřipravíme otázky, které považujeme za relevantní, a následně vám je odešleme ke kontrole. V tomto čase si připravíte i odpovědi (otázky je možné změnit či upravit tak, aby se co nejvíce hodily pro vaše konkrtétní zaměření. Některé otázky také vznikají přímo při natáčení)
  4. V dohodnutý termín se dostavíte a bude s vámi natočeno výsledné video! :-)

 

Doplňující informace

Jelikož vás má toto video reprezentovat, je nutné na natáčení zvolit vhodné oblečení (business casual). Nebojte se barev, ať je vaše video veselé a hravé.

Celé natáčení zabere 1,5 - 2 hodiny.  Každý z nás je jiný a před kamerou se můžete cítit nejistě. Nebojte se! Natáčení probíhá v kanceláři Smart Networku - Vodařská 2, Brno (centrum Viktoria). Jedná se o klidné prostředí a budete tam vždy pouze vy, kameraman Martin a moderátorka Gabriela. Pokud se sami bojíte, můžete video natočit se svým obchodním partnerem

Po zpracování videa vám bude zasláno ke schválení, a teprve poté si jej dovolíme uveřejnit na našem youtube kanále a na webu Smart Network v článku. Video pak rozešleme ve speciální kampani na celou naši databázi kontaktů (2.600 kontaktů - březen 2018). Jak s tímto videem naložíte vy sami je na vás a my vám můžeme jen doporučit sdílet je na facebooku či rozeslat na databázi vašich klientů :-)

 

CENA 15 MINUTOVÉHO VIDEA

Cena je velmi příznivá pro všechny z vás!

4.900 Kč bez DPH pro členy klubu Smart Network při natáčení v Brně

6.900 Kč bez DPH pro členy klubu Smart Network při natáčení v Jihlavě

7.900 Kč bez DPH pro členy klubu Smart Network při natáčení v Praze

 

 

 

 

 

Shlédněte první úvodní video, ve kterém Gabirela Mrkvicová představuje tento projekt:

 

Kateřina Jančíková - redaktorka

Další články

Smart Network
Smart Vylepšená aplikace klubu Smart Network A je to tady! Smart Network má vylepšenou aplikaci, která byla zveřejněna 18.06.2019. Co vše Vám tato aplikace přinese, a jaké jsou její výhody?
Detail článku
Smart Network
Člen Content marketing – Jak na to? (Success story se Spinning & Fitness) Jak budovat úspěšný obsah? Spolu s majitelem Spinning & Fitness jsme si prošli tím, jak se vaří pořádný obsah na internet.
Detail článku
Smart Network
Smart Jak zakončil networkingový rok Smart Network? Smart Network připravil pro své členy a hosty závěrečný networkingový vánoční večírek. Přečtěte si,co se tam dělo :-)
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace